Mon to Fri : 07:30 - 16:00
Kopčianska 82/A, Bratislava, 851 01

FAQ

How are you,

Depozit, ktorý je zablokovaný na karte, bude z našej strany uvoľnený ihneď, keď vrátite vozidlo v poriadku (čisté, dotankované, bez poškodení)

V takomto ojedinelom prípade je nutné kontaktovať vašu banku, spolu s dokladom o odblokovaní, ktorý vám radi dodáme.

Vozidlo dostávate čisté s plnou nádržou. Naše vozidlá sú v TOP stave, maximálne 3 roky staré.

Na začiatku prenájmu dostávate zmluvu o prenájme, doklady (technický preukaz, doklad o povinnom poistení, doklad o diaľničnej známke, kontakt…)

V cene je zahrnuté poistenie PZP. Podľa žiadosti klienta havarijné poistenie vozidiel do štátov EÚ (výška spoluúčasti podľa triedy vozidla).

Denný prenájom trvá 24 hodín. Každá cena uvedená v cenníku je denná sadzba pri konkrétnom počte dní prenájmu. (napr., od rána 8:00 do ďalšieho dňa ráno 8:00).

Ceny pri krátkodobom prenájme máme uvedené na 1 deň, avšak minimálny počet dní, na aký sa dá požičať vozidlo, sú 3 dni.

Vycestovať bez obmedzenia môžete do krajín Európskej Únie s výnimkou Bulharska a Rumunska. Vyslovený zákaz je cestovať na Ukrajinu, do Srbska, Kosova, Bosny a Hercegoviny, Albánska, Macedónska a ostatných krajín bývalého Sovietskeho zväzu.

Najlepšie je túto možnosť spomenúť pri objednávke, v nadväznosti na čo vám bude vypracovaná ponuka.

Za prenájom môžete platiť v hotovosti alebo kartou – debetnou alebo kreditnou (VISCARD, MASTER CARD, MAESTRO. Nepodporujeme AMERICAN EXPRESS alebo Diners Club).

Vozidlo sa dá vyzdvihnúť a následne odovzdať priamo u nás na adrese Kopčianska 82/A v Bratislave – Petržalke.

Dostávate diaľničnú známku na území Slovenskej republiky.

V každom prípade v prvom rade kontaktujete naše servisné stredisko (kontakt dostávate na začiatku prenájmu) a následne políciu SR.

Naša spoločnosť pracuje s rezervačným systémom. Vozidlo je vhodné si rezervovať v dostatočnom časovom predstihu. V prípade potreby súrneho prenájmu je najlepšie zatelefonovať na jedno z čísel našej spoločnosti a preveriť si vozidlá, ktoré sú práve k dispozícii.

Na webovej stránke spoločnosti v sekcii vozidiel sú uvedené všetky vozidlá, ktoré má naša spoločnosť vo vozovom parku. Neznamená to, že sú všetky voľné. Pri zadaní termínu vyzdvihnutia vozidla a zadania termínu vrátenia vozidla systém automaticky sprístupní vozidlá, ktoré sú k dispozícií.

Naša spoločnosť je platcom DPH. Všetky ceny na stránke sú uvedené s DPH.

Je potrebné, čo najskôr ako túto skutočnosť zistíte, sa s nami spojiť telefonicky a overiť si, či je možné si predĺžiť prenájom, najneskôr však min. 24 hodín pred vrátením.

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám vieme odporučiť alebo priamo vybrať najvhodnejšie auto, ktoré preveríme v autorizovanom servise konkrétnej značky kde nám potvrdia platnosť záruky a jej trvanie.

Ako platca DPH máte možnosť odpočtu DPH aj na osobné a nákladné vozidlá dovezené z Nemecka. Dlhoročne sa orientujeme aj na firemných klientov, ktorým obnovujeme vozové parky. V konečnej faktúre bude zahrnuté spolu s cenou vozidla aj dovoz a prihlásenie.

Pri osobných automobiloch je pri preberaní prítomný technik, ktorý preverí automobil po technickej a vizuálnej stránke. Kontrola hrúbky laku a testovacia jazda sú samozrejmosťou. Po absolvovaní preverenia sa s Vami spojíme a pred prebratím si odsúhlasíme všetky body preberacieho protokolu. Pri špecifických nákladných a stavebných vozidlách je po dohode prizvaný technik na ich hlbšie preverenie.

Vozidlo dostávate čisté s plnou nádržou. Naše vozidlá sú v TOP stave, maximálne 3 roky staré.

Primárne dovážame vozidlá prostredníctvom našich odťahových vozidiel, ktoré sú plne poistené na prevoz tohto typu tovaru. Pokiaľ ide o nadrozmerné vozidlá zabezpečíme kvalifikovaného šoféra a poistenie na prevoz po vlastnej osi. V prípade záujmu si šoféra môžete zabezpečiť.

V cene je zahrnuté poistenie PZP. Podľa žiadosti klienta havarijné poistenie vozidiel do štátov EÚ (výška spoluúčasti podľa triedy vozidla).

Množstvo Nemeckých predajcov (hlavne autorizovaných a veľkých) odmietajú v posledných rokoch predávať odpočtové motorové vozidlá spoločnostiam z iných členských štátov EU aj keď ste pláci DPH a všetky povinnosti spĺňate na 100%. Práve pre tento fakt máme založenú spoločnosť priamo v Nemecku pri Drážďanoch a ponúkame služby prefakturovania vozidla ako jediný na Slovenskom trhu.

Áno, prenajímame vozidlá 24 hodín / 7 dní v týždni.

Cez pracovný týždeň máte možnosť si prevziať vozidlo aj mimo náš pracovný čas cez náš D-box na diaľku bez našej prítomnosti. Depozit a prenájom za vozidlo musíte mať vopred uhradené.

Cez víkend je taktiež možné si prenajať vozidlo po telefonickej dohode.