Mon to Fri : 07:30 - 16:00
Kopčianska 82/A, Bratislava, 851 01

Vehicle import

Vďaka dlhoročným skúsenostiam Vám vieme odporučiť alebo priamo vybrať najvhodnejšie auto, ktoré preveríme v autorizovanom servise konkrétnej značky kde nám potvrdia platnosť záruky a jej trvanie.

Ako platca DPH máte možnosť odpočtu DPH aj na osobné a nákladné vozidlá dovezené z Nemecka. Dlhoročne sa orientujeme aj na firemných klientov, ktorým obnovujeme vozové parky. V konečnej faktúre bude zahrnuté spolu s cenou vozidla aj dovoz a prihlásenie.

Pri osobných automobiloch je pri preberaní prítomný technik, ktorý preverí automobil po technickej a vizuálnej stránke. Kontrola hrúbky laku a testovacia jazda sú samozrejmosťou. Po absolvovaní preverenia sa s Vami spojíme a pred prebratím si odsúhlasíme všetky body preberacieho protokolu. Pri špecifických nákladných a stavebných vozidlách je po dohode prizvaný technik na ich hlbšie preverenie.

Vozidlo dostávate čisté s plnou nádržou. Naše vozidlá sú v TOP stave, maximálne 3 roky staré.

Primárne dovážame vozidlá prostredníctvom našich odťahových vozidiel, ktoré sú plne poistené na prevoz tohto typu tovaru. Pokiaľ ide o nadrozmerné vozidlá zabezpečíme kvalifikovaného šoféra a poistenie na prevoz po vlastnej osi. V prípade záujmu si šoféra môžete zabezpečiť.

V cene je zahrnuté poistenie PZP. Podľa žiadosti klienta havarijné poistenie vozidiel do štátov EÚ (výška spoluúčasti podľa triedy vozidla).

Množstvo Nemeckých predajcov (hlavne autorizovaných a veľkých) odmietajú v posledných rokoch predávať odpočtové motorové vozidlá spoločnostiam z iných členských štátov EU aj keď ste pláci DPH a všetky povinnosti spĺňate na 100%. Práve pre tento fakt máme založenú spoločnosť priamo v Nemecku pri Drážďanoch a ponúkame služby prefakturovania vozidla ako jediný na Slovenskom trhu.